serce

Pomysły na walentynki

Trzymanie się za ręce, wzajemne komplementy, buziaki…. Oczywiście to nieodzowny element walentynek, którego nie warto zmieniać. Można jednak zmienić sposób spędzenia tego wyjątkowego dnia na bardziej zaskakujący. Zmień scenerie, standardową kolacje przy świecach czy romantyczny spacer na coś bardziej oryginalnego. Spraw, by ten dzień pozostał w pamięci ukochanej osoby na dłużej. Zobacz, jak zaplanować walentynki, by zrobić wrażenie na swojej drugiej połówce.

Prosto do gwiazd

Jeśli planujecie spędzić walentynki w górach, zabierz swoją ukochaną osobę na prawdziwy spacer do gwiazd. Pomoże ci w tym kolejka górska bądź wyciąg, które zabiorą was na jeden ze szczytów, gdzie będzie tak blisko gwiazd, jak nigdy wcześniej. Trudno o bardziej romantyczną scenerię.

Zamiast w eleganckiej restauracji, zjecie szarlotkę z bitą śmietaną i wypijecie gorącą czekoladę na rozgrzanie w górskim schronisku. To mogą być naprawdę wyjątkowe chwile razem, które na pewno nie raz będziecie wspominać.

Walentynki z przytupem

Romantyczna kolacja przy świecach jest dobrym sposobem na spędzenie miłych chwil razem, ale czy zachwyci i przede wszystkim zaskoczy tą drugą osobę? Zaproś ukochaną na prawdziwą góralską potańcówkę z przytupem. Będą tańce, śpiew, muzyka na żywo, regionalne potrawy i przede wszystkim świetna zabawa. Porwij swoją drugą połówkę do tańca i pokaż, jak dobrze może czuć się w twoim towarzystwie. Nie tylko kolacje w romantycznych restauracjach są romantyczne. Podczas takiej randki z przytupem, również może być romantycznie, a przy okazji niecodziennie i bardzo wesoło.

W blasku świec

Każda kobieta chciałaby spędzić walentynki w romantyczny sposób i poczuć się w tym dniu wyjątkowo. Do idealnej scenerii potrzebujesz świec, zaciszne miejsce i romantyczną płytę z muzyką. Wyślij ukochanej osobie zaproszenie na wyjątkową randkę i podaj adres miejsca i godzinę spotkania. Wybierz miejsce z dala od zgiełku miasta, gdzie będzie panowała cisza, spokój i nikt nie będzie wam przeszkadzał. Na miejscu ustaw świece w kształcie wielkiego serca i zapal je. Włącz romantyczną muzykę i czekaj na przybycie ukochanej. Już sam widok wielu świec sprawi, że poczuje się wyjątkowo a taniec w samym środku rozpalonego serca zamieni to spotkanie w jedną z najbardziej romantycznych chwil w waszym życiu.

Nietypowe walentynki

Gokarty, laserowy paintball, a może wizyta na strzelnicy? Czy to dobry pomysł na spędzenie walentynek. Pewnie! Tak spędzone walentynki będą doskonałym prezentem dla ukochanego mężczyzny. Świetna zabawa, podczas której na chwile zamieni się w małego chłopca i przypomni sobie, jak dobrze można się bawić. W walentynki nie chodzi przecież tylko o to, aby było romantycznie. Najważniejsze to dać radość i szczęście ukochanej osobie i sprawić, by poczuła się wyjątkowo. Jeśli więc twoja druga połówka uwielbia takie formy rozrywki, nie wahaj się, na pewno będziecie się dobrze bawić.

Skąd wziąć gotówkę na wymarzone walentynki?

Oczywiście, zorganizowanie wyjątkowych walentynek może wiązać się z wydatkami, na które nie każdy zdążył się wcześniej przygotować. Jak sobie poradzić z brakiem gotówki w takich sytuacjach? To proste, rozwiązaniem mogą być pożyczki szybkie, o które możesz zawnioskować nawet w Internecie. Nie musisz tracić czasu na załatwianie zaświadczeń i bieganie po bankach w poszukiwaniu najlepszej oferty. Wystarczy kilka minut, by złożyć swój wniosek o pożyczkę przez Internet i po kwadransie weryfikacji otrzymać decyzję pozytywną i natychmiastowy przelew na konto. Nie trać czasu, który możesz przeznaczyć na zaplanowanie tego wyjątkowego dnia.

Możesz spędzić te walentynki jak co roku lub wykazać się kreatywnością i wymyśleć coś oryginalnego i zaskakującego. Święto zakochanych jest wyjątkowym dniem w roku i świetną okazją, by pokazać swojej drugiej połówce, jak jest dla ciebie ważna, nie zmarnuj jej!