audi

Prezent na wesele – co podarować Młodej Parze?

Czasy, w których nowożeńcy otrzymywali w prezencie komplet ręczników, serwis obiadowy lub ekspres do kawy, odeszły w zapomnienie. Sezon ślubny 2017 mówi „nie” nudnym, choć przydatnym prezentom i stawia na kreatywność. Podarek ma sprawić, że młoda para zapamięta dzień ślubu na długie lata. Oto kilka pomysłów i porad, które przydadzą się przy wyborze ślubnego prezentu.

Pozytywne przeżycie

Dzień ślubu jest przeżyciem jedynym w swoim rodzaju. Do oczu cisną się łzy szczęścia, a uśmiech nie schodzi z twarzy. Para młoda jest w centrum uwagi, otoczona serdecznością bliskich. Czemu by więc nie wzmocnić tego uczucia prezentem, na który nowożeńcy zareagują tak samo, jak na wielkie wydarzenie w swoim życiu? Szukajmy więc podarku, który wyzwala w nas pozytywne emocje – udzielą się one również bohaterom dnia.

Wartość rośnie z biegiem lat

Wspólnie przeżyte lata wzbogacają małżeństwo i dodają mu blasku. Warto więc podkreślić wyjątkowość dnia ślubu, dając młodej parze w prezencie butelkę wykwintnego trunku, jako symbol. Im dłużej będzie skrzętnie przechowywany, tym nabierze lepszego smaku i aromatu – zupełnie jak zawarte właśnie małżeństwo.

Spełnienie marzeń

Ostatnio rekordy popularności biją w internecie serwisy, na których zbierane są pieniądze na różne cele. Ciekawym pomysłem jest zaangażowanie społeczności internetowej w spełnienie marzenia nowożeńców. Wystarczy interesująca i chwytająca za serce historia opublikowana na takim właśnie portalu, a wielu ludzi zapali się do pomocy młodej parze. Na weselu możemy opowiedzieć historię prezentu – zaskoczenie i szczere łzy szczęścia nowożeńców gwarantowane!

Dreszczyk emocji

Jeżeli młoda para lubi ekstremalne przeżycia, idealnym prezentem będzie dedykowany voucher „z nutką adrenaliny”. W internecie można znaleźć mnóstwo ofert, na przykład skoki ze spadochronem, kurs pilotażu, przejażdżka sportowym samochodem, lot paralotnią czy w aerotunelu. Dzięki temu podarujemy im niezapomniane chwile we dwoje.

Ukojenie nerwów

Zmęczonym przygotowaniami do ślubu nowożeńcom przyda się chwila relaksu. Możemy w tym pomóc, obdarowując ich bonem do SPA. Jeżeli mamy taką możliwość, warto dołączyć do prezentu także pobyt w hotelu w zacisznej okolicy. Wdzięczność młodej pary będzie nieoceniona.

Idealny prezent ślubny niekoniecznie musi być przydatny. Era „zbieraczy kurzu” i sprzętów domowych już się skończyła. Dziś bazujemy na pozytywnych emocjach i doświadczeniach, które nowożeńcy zapamiętają na resztę życia.