Co warto obejrzeć w 2017 roku ?

Premiery filmowe w 2017 roku – co trzeba zobaczyć?

Rok 2017 dla fanów kina powinien być wyjątkowo udany. Doczekamy się nie tylko kontynuacji najpopularniejszych w ostatnich latach historii, ale także nowego podejścia do klasyków. Jakie premiery filmowe w 2017 roku powinny najbardziej rozgrzewać serca kinomanów?

Największe premiery filmowe w 2017:

1. Na marzec 2017 zapowiadana jest premiera jednego z najbardziej znanych filmów przygodowych. Fani Johnny’ego Deppa z niecierpliwością odliczają dni do premiery filmu „Piraci z Karaibów: Martwi głosu nie mają”. Tym razem Jack Sparrow będzie się musiał zmierzyć z niezwykle podstępnym korsarzem, który planuje zgładzić wszystkich piratów, w tym głównego bohatera.

2. Dla fanów trylogii „Grey” nie bez znaczenia będzie fakt, że na Walentynki przewidziana jest premiera drugiej części ekranizacji bestselleru – tytułu „Ciemniejsza strona Greya”. W rolach głównych ponownie zobaczymy Dakotę Johnson oraz znakomitego Jamiego Dornana. Czy niebezpieczny pan Grey jest w stanie się zmienić? Tego dowiemy się w kinie.

3. Dla entuzjastów filmów romantycznych przewidziana jest również inna ciekawa propozycja – „Piękna i Bestia” z Emmą Watson w roli głównej. Ekranizacja oparta na rozsławionej na cały świat baśni z pewnością przypadnie do gustu zarówno młodszym jak i starszym widzom.

4. Lubiący się bać powinni szykować się na premierę filmu „Obcy: Przymierze”, a więc drugiej części trylogii „Prometeusz”. Opowiada ona o losach bohaterów docierających na z pozoru piękną planetę, która z czasem okazuje się jednak zabójcza. Reżyserem filmu jest niezastąpiony w tego typu ekranizacjach Ridley Scott.

5. Dla fanów filmów nawiązujących do historii i legend niebywałą gratką może być premiera filmu „Król Artur: Legenda Miecza”, opowiadająca historię młodego Artura dowiadującego się o swoim pochodzeniu i podejmującego walkę z wrogami. W rolę króla Artura wcieli się Charlie Hunnam. Premiera planowana jest na marzec 2017.

Jak widać, premiery filmowe w 2017 roku zapowiadają się niezwykle ciekawie. Pozostaje tylko czekać na finalne efekty pracy reżyserów i mieć nadzieję, że obiecujące zwiastuny nie są tylko wycinkami najlepszych scen z filmów, a jedynie zapowiedzą wspaniałej rozrywki, która czeka na nas w kinie.