scoring

Co to jest scoring BIK?

Scoring Biura Informacji Kredytowej to punktowa metoda do określenia ryzyka kredytowego i służy do ocenienia naszej wiarygodności kredytowej w oparciu o nasze cechy i porównanie naszego profilu z innymi klientami. Co to jest i jak to rozumieć? Zapraszamy do lektury!

krople-wody

Jak walczyć z nadmiarem wilgoci lub ją zwiększyć w domu i biurze

Nie każdy zdaje sobie sprawę, jak ważne jest właściwe nawilżenie powietrza w pomieszczeniach, w których przebywamy. Oby nasz organizm czuł się komfortowo poziom wilgoci w otoczeniu nie może być ani zbyt wysoki ani zbyt niski. Jeśli pomieszczenie jest zawilgocone lub odwrotnie, powietrze jest zbyt suche, należy jak najszybciej wyrównać ten poziom. Zobacz, jak walczyć z nadmiarem […]

laptop-praca

5 programów, które ułatwią pracę na komputerze

Czas jest cenną walutą – zwłaszcza w pracy przy komputerze. Szybki i wydajny sprzęt to nieoceniona pomoc, zwłaszcza gdy mamy do wykonania kilka zadań na przedwczoraj. Niestety, często zdarza się, że zainstalowane programy, zamiast przyspieszać pracę, tylko ją spowalniają. Jak temu zaradzić? Zaopatrzyć się w kilka prostych aplikacji, które usprawnią korzystanie ze sprzętu. Oto one.